Axel Peemoeller ile perspektifsel otopark

Bu Axel emminin bazı çok tatlı tasarımları var. Hatta sitesi de oldukça ilginç ama işleri arasında bir tanesi var ki beni benden alıyor, bana geri satıyor, bunu vergiden düşüp galapagos adalarında bir offshore hesabına çekiyor, orada tuzlayıp yeter artık suyuna yatırıyor.

Abi Melbourne’da bir otoparkı alıyor; dışarı, içeri, üste kat alt kat gibi tabela olması gereken şeyleri öyle bir perspektiften duvarlara ve yere boyuyor ki, aracınız ile doğru noktaya geline net bir şekilde okuyabiliyorsunuz. Çok akıllıca…

Daha da gör

Reklamlar

Etiketler:

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

2 responses to “Axel Peemoeller ile perspektifsel otopark”

 1. falihaydin says :

  Tam bu ayar bir klip vardı. Başlangıçta doğru olan görüntünün kamera haketiyle aslında öyle olmadığını görüyorduk. Şaşırıyorduk. House yapan fransiz bi adamın. acaba onu da bu mu yaptı?

  • cenkozmercan says :

   Şu elektronik müzikten bıkmadınız sayın falih. varsa yoksa house varsa yoksa chillout, yoksa varsa trance…Sorunuzun yanıtına gelince falih, bu ayar dediğiniz otopark ayarlarında olsa gerek, bu bir tür fabrika ayarları gibidir, fabrika ayarlarına geri dönüldüğü gibi otopark ayarlarına da geri döndüremeyiz elektronik cihazları. Demek ki asla geri dönemeyeceğimiz, ancak hüzünle hatırlayacağımız bir yerin imgesinin altını çiziyor şair burada.
   buradan yola çıkarak da house yapan fransız adam artık gökdelen yapıyor, ama o eski günleri de anmadan edemiyoru anlamak mümkün. ben böyle yazdıkça herşey mümkün zaten değil mi sevgili falih ? hehehehe

   bizim olaylar ne oldu falih ? aramadınız tekrar :P

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: