Bugün İçin İmkansız Reklamlar…

Eskiden aslanlara yemek olarak arenalarda insan yedirerek eğlenen insanlar bugün “its the fitbol, thats the fitbol” adı verilen şeyle eğlenmektedir. İşte bu örnek bile insanevladının ne kadar da uygarlaştığını size anlatamadıysa, ben hiç anlatamam demeyeceğim. Meraklanmayın ben herşeyi anlatırım. Mesela şimdi öldükten sonra neler olacak onu anlatayım.

Ölünce bir sürü konuda lisansımızı yitireceğiz, örnek olarak artık araba süremeyiz ve bir ev kiralayamayız. Peki hep kötü haberler mi ölülere? Yoo asla değil. Bu lisanslar gidince yaptıklarımızdan sorumlu da tutulmayacağız. Mesela bir cürüm işlediniz, sizi hapse falan atamazlar korkmayın sevgili cürümseverler.

İşte eskiden de öyle reklamlar yapılmış ki, bugünün uygar insanları olarak bunları görünce farklı yörelere göre farklı tepkiler veriyoruz. Bazılarımız içinde büyüdükleri topluma göre “OHA” derken, bazılarımız “Vay babayun kemüğüüü” gibilerinden bir açılım yapıyor. Bunu örnek grupla test ettim, aldığım sonuçlar hep bu doğrultuda oldu. Örnek olmayan grup ise, kumar hırsızlık falan gibi tasvip edilmeyen şeyler yaptılar. Bu adamlar size örnek olmasın sayın okurlar. Bunları kendinize örnek almayın. Örnek alacaksanız gidip bir ördeği örnek alın, onlar asla haroşe kılık giymez ve nahoş kokmazlar.

Burda acayip eski reklamlar var ey eli meeeeeaaauz tutan kişi

Reklamlar

Etiketler:, ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: