Dragon Age’de Yeni DLC: Darkspawn Chronicles

Dragon Age sevdiğimiz bir oyun olup DLC çılgınlığından fazlasıyla nasibini alan bir yapım olarak göze çarpıyor diye sözlerime başlıyorum bu cumartesi günü.

Bu DLC’nin, ki şimdi düşündüm de “DLC nedir ya” diyenler olabilir aramıza sızmış, ne olduğunu söyleyeyim ilk olarak. DLC, Downloadable Content demek olup, indirilebilir içerik şeklinde türk dil kurumu sözlüklerinde yerini almıştır. Oyunu alırız oynarız, bitiririz .Daha sonra böyle irili ufaklı DLC’ler çıkar, kimi ekstra karakter, silah, görev ekler, kimi ise farklı bir senaryo, ki bu günkü DLC’miz bloglarımıza girecek kadar farklı bir DLC. Bak sen şu DLC’ye.

Dark Spawn oluyoruz bu DLC’de sevgili Ferelden’li dostlar. Oyunun başında bir Hurlock’u kontrolümüze veriyorlar ve aynı normal oyunda olduğu gibi 4 kişiye kadar parti topluyoruz, istediğimiz darkspawn’ları yanımıza alıyoruz ve hatta ilerlerde Ogre ve Shriek gibi daha satanist yaratıkları da ekleyebiliyoruz partimize, peki yer kalmamışsa genlock’lardan ne oluyor? Tabi ki kadir şinas bir hurlock gibi genlock’u parçalarına ayrıp yer açıyoruz ho hoho.

IGN karakterler arasında orjinal oyunda olduğu kadar etkileşim yok ve oyun süresi kısa diye 6.5 vermiş, ama ben biliyorum ki aramıza oyunu 3 kez bitirip bir de 4. için besmele çekenler var, o yüzden bari birazda darkspawn olarak koklasınlar bu nadide dragonage çiçeğini diyor ve aramızdan ayrılmadan linkleri eklemeyi unutmuyorum.

IGN / Download Linkleri

Reklamlar

Etiketler:, ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: