Noooooooo!

Hayat her zaman gülmece ile, eğlence ile, günü gün ederek, sucuklu yımırta yiyerek, adam sendeci tavırlarla, bir boşvermişlik içinde, taklamazlık, tınmazlık, sallamazlık yaparak geçmez sevgili internetçi.

Hayat bazen kasvetli, bazen basiretsiz, bazen tatsız, bazen keyifsiz, bazen internetsiz ya da sansürlü internetli, bazen karanlık, bazen bir bankta sakıza oturmuş gibi, bazen insan içinde hapşurup da elimize tükürük, hadi sadece tükürük olsa iyi, şimdi ayrıntıları ile açıklamak istemediğim yapışkan vücut sıvıları gelir ya, insanı açmazda bıraktırır, ki, bişey olmamış gibi davransan “herkes elime bakıyor” hissi ile dolduran, yok eğer gidip elini yıkasan insanlara  “ayı eline kustu resmen yeaaaahhh” diye düşündürtecek, bu cümleyi bitiriyorum aniden.

Artık ne zaman böyle beter bir his yaşarsanız, hemen şu siteye gidip oradaki mavi düğmeye basıyorsunuz. Ya da biri geldi uyuz uyuz bişiler anlattı, nasıl abi falan diye fikir sordu size, hemen onun yanında siteyi açıyorsunuz ve butona basıyorsunuz. İşte bu kadar. Çok yaşa interwebler. Adres burada

Reklamlar

Etiketler:, ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: