Bir Trafik Testi: Annen Hayat Kadını mı? Hemen Öğren…

Bu sabah, sabah gazetesinin neyin etik neyin etik olmadığına karar veren uzmanı Barış Soydan’ı okurken, normalde verdiğim tepkiden farklı bir tepki verdim.

Hergün Barış beyi okur ve hayatıma çeki düzen veririm. Ayrıca bolca gülerim, ki gülmek insan mizacına yararlı bir dışavurum tipidir.

Ama bugün gülemedim. Bugün konu “Trafikten dış şeritlerden gelip, önlere kaynak olmak etik mi?” olduğu ve trafik benim obsesif olduğum bir konu olduğu için bırak gülmeyi, hemen bakkala gidip 3 mum aldım, onları kuzeye bakan ofis duvarının dibinde yaktım ve tam 7 damla ağladım. Böyle sinirli, böyle okült bir adamım ben trafikte sevgili okur. İnsanın gırtlağını kesip içine dildo sokasım gelen nadir anlardandır trafikler.

Ve Türk halkı resmen benim üzerime oynuyor ya. Biliyorum gizli bir antlaşma var aralarında, hergün cenk’i kanser edelim trafiklerde diye çıkıyorlar sokaklara ve beni salsalar bu konuda 100 sayfa yazı yazarım sonuna 100 sayfa appendix eklerim o appendix’in tümü çok ağır küfürler olur, bu küfürlerin görsel grafikleri olur, en iğrenç japon pornosunda bile görünmeyecek davranışlar olur.

O yüzden sadece kısaca bugünkü etik mi değil mi sorusu ile ilgili bir test yapmak istiyorum. Test doldurulduktan sonra hızla sonuca ulaşılabiliyor.  Hemen alttaki testi cevaplayarak başlayın.

Soru
Trafikte ilerlerken baktınız 3 şerit yol tıkanmış, ama a) sağdan kuma çıkıp en az 6 araba geçebilmek, b) 2 tekerlek kaldırıma çıkıp ilerlemeye devam edebilmek, c) benzin istasyonuna girip, nerden baksan 12 metre kazanabilmek….vs gibi şeyler yapmak mümkün, ve yapanlar da var, peki sen ne yapıyorsun bilader?

Cevaplar:
a) 3 şerit içinde en hızlı olacağına inandığım şeride geçerim, sıramı beklerim.
b) Yandan akıp, nerden baksan 30-40 arabayı geçerim, ileride önlerine kırarım, onlar mal gibi beklerken ben zekamı konuştururum.
Sonuç:
a’lar çoğunluktaysa: İnsansınız. tebrikler. Annenizde muhterem bir insan, ellerinden öperim.
b’ler çoğunluktaysa: Anneniz bir hayat kadını. Siz ise o kadar insanın sadece önüne geçmekle kalmayan, trafiğin tıkanmasına sebep olan bir fahişe çocuğusunuz. Mümkünse hemen taşaklarınızı bir bursa bıçağı ile kesip kendinizi insanlık gen havuzundan çıkarın.
Reklamlar

Etiketler:, ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: