“Ne Yapayım, Kafam Bir Türlü Almıyor” Diyen Matematik Sevmezlere Bir Nebze de Olsa Matematik Sevdirmeyi Kendine Misyon Edinmese Bile, Belki de Bunu Yapacak Olan Bir Projedir New Math

Dün Acun Ilıcalı ile Yetenek yarışmasında bir herif yanında bir nijerya’lı ile çıktı ve rap şarkı söylemeye çalıştılar. Çok utanç verici bir şekilde komikti ikisi de. Sonra Türk olanı üstüne yengeç koydurdu (ne işe yarıyorsa??) ve bir tane de ağzına koydu ama 2 saniye kadar dayanıp öğürdü…Umarım youtube’a falan çıkar bu çocuklar.

Evet yukarıda yazdığımın konumuzla hiç ilgisi yok sadece şu an aklıma geldi de ben bunları unutmayayım ara ara youtube’da arayabileyim diye buraya yazmış bulundum. Tayland’da hiç bulunmadım. Çocukken ise bir kez kanalizasyona düşmüş bir şekilde bulundum.

New Math sayısala kafası basmayan arkadaşlar için sosyal’i formülize ediyor falan gibi açıkamalara gerek yok. Minimal derece ingilizce bilmek gerekiyor. Zaten bil arkadaşım bu kadar ingilizce ya. Yuh artık. Globalleşen dünya, 2011’e 27 gün kalması, bilmem ne. Zaten “ingilizce mi geliştirmeyilim” diye kasmıyormusun ne zamandır ? Geliştir şunu artık daha neler paylaşacam senle bak ibibik seni. Bak buradan bezirganbaşı. (Sitede sağdaki oka basacan uyuma!)

Reklamlar

Etiketler:, , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

2 responses to ““Ne Yapayım, Kafam Bir Türlü Almıyor” Diyen Matematik Sevmezlere Bir Nebze de Olsa Matematik Sevdirmeyi Kendine Misyon Edinmese Bile, Belki de Bunu Yapacak Olan Bir Projedir New Math”

  1. Anonim says :

    Ama yni gercekten cok sıkıcı i ders bnce :

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: