Rolling Stone Dergisi İllüstrasyonları Negzel!

Ah kapitalist dünya vah kapitalist dünya” ya da “ulan ne biçim bir ülkede yaşıyoruz be” ve hatta “hay munakoyim”.

Bu ülke, Rolling Stone dergisinin kapandığı bir ülkedir sevgili mezdeke severler. Migros’a ya da dienara gidince bakın dergilere, bin tane dergi var. Sikim sokum dergiler bir çoğu benim standartlarımda. Hatta mesela çok aşırı odaklı bir sürü dergi, örneğin hamile dergileri. Kaç tane hamile var bir anda Türkiye’de? Kaç tane rock müzikle ilgilenen adam var? Demek ki gebe sayısı rock müzik sever sayısından fazla bir ülke burası.

Ayrıca PC Gamer’da batmıştı bu kefir adlı içeceğe ev sahipliği yapan ülkemizde. Bir sürü güzel dergi battı, gitti. Üzdüler beni. Zaten ben bir dergiyi gerçekten seversem ve aylık olarak takip edersem o dergi batar arkadaşım. Örneğin 64’ler, sonra Laneth falan, yani tabi bunlar daha amatör ruhla yapılan zamanının dergileri idi ama zamanları bitmeden onlar bitti. Rolling Stone ve PC Gamer ise hala olsa zevkle alıp okuyacağımız ve bir işe yarayacak dergilerdi.

Bu yazımıza konu olan Rolling Stone illüstrasyonları için seçtiğim görselde ise yukarıda da görülebileceği gibi tom morello ve rick rubin var, ki ben rick rubin gibi saç sakal karıştırmak istiyorum. Karım izin vermiyor. Oysa bence ben bu şekilde sakal bırakmak amacı ile dünyaya geldiğimi sanan bir sirius vatandaşıyım. Sen de bu arada bu nezih çızgılara bakıver gobel.

Etiketler:, , , , , , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: