Tillman Story: Bir Başarı Öyküsü!

Kıssadan hisse, Bossa’dan Nova, eğer ki sen amerikan fitbolundan milyor dolar kazanan bir insan isen, girme orduya, vurulma afganistanda yoksa filmini çekerler.

Evet Pat Tillman feçes gibi para kazanırken, kardeşi gibi ranger (powerranger deil yanlız) olup, afganistana gitmiş, orada boom headshot yemiş ve tekrar spawn olamamıştır. Çünkü save etmemiş. İlginç kısım şudur ki, ünlü olduğu için ordunun kendisini işçi işe alımlarında kullanacaklarını tahmin etmiş ve furulursa askeri bir törenim olmasın demiş, hatta yazılı olarak bırakmasın mı bu pat? Biz küçükken pat cips vardı o aklıma geldi şimdi bak.

Tabi bu vurulunca “işte amerikan kahramanı, çatışmada kahramanca vuruldu niyazi” tarzı propaganda yapan amerikan ordusu ise, pat’in aslında “friendly fire” tarafından vurulduğu ortaya çıkınca da olayı bir generalin üstüne çakıp, aradan bir paseyans gibi sıyrılmasın mı? Ateist olan Pat’in kardeşi ise bir duygusal gibi ” Pat isn’t with God he’s Fucking Dead He wasn’t religious but thank you for thoughts but he’s Fuckingg Dead” demesin mi? İşte gerçek bir amerikan kahramanı kardeşi! Ben amerikan dedin mi aklıma şu güzel jpg geliyor onu da aradan çıkartayım linkleri verdikten sonra.
Buradan indir / Buradan da olur / imdb /altyazı olursa burda olacak

Reklamlar

Etiketler:, , , , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: