SAG Screener Nedir? 127 Hours, Kings Speech, Black Swan 720p Sag Screener

Gün geçmesin ki, ya da geçsin, zaten geçecek, sanki mani olabilirmişiz gibi, ya da sen farkında olmasan geçip geçtiğinin senin için geçmiş sayılır mı ki? Ormanda bir odun yere kapaklansa ve kimse duymasa o odun yere düşmüş sayılır mı?

Evet gün geçmiyor ki, yeni bir release türü ile karşılaşıp “bu da neyin nesi? “sorusunu kendimize yöneltmeyelim. Zaten standart olan r5, dvdrip, cam, gibi şeylerin ne olduğunu, hatta ppvrip’in ne olduğunu, daha önceki derslerde görmüştük. Bugünkü konumuz ise nedir SAG Screener? Çünkü son zamanların önemli 3 adet filmi, ki bunlar 127 Hours, Kings Speech ve Black Swan’dır, bugün SAG Screener olarak yayınlandı ve işin ilginç kısmı, daha dvdrip’leri çıkamadan, 720p HD versiyonları bu sayede bizlerle buluşmuş oldu.

Evet gelelim sag screeener nedir olayına? Sag, Screen Actors Guild, demek olup, sakın bir WOW guild’i falan olduğunu sanmayın! Bu 100.000 kişiden fazla üyesi olan bir aktör derneği olduğu için bunların herbirine bir dvd ile screener göndermek biraz pahalıya kaçıyor. Dolayısı ile fox bu sene biz bu kişilere dvd ile screener göndereceğimize, iTunes ile download edip, ipad’de, bilgisayarda izleyebilecekleri gibi bir versiyon gönderelim dediler. Bana inanmayan rembetiko severler buraya bakabilirler.

İşte olay bundan ibaret, şimdi de yukarıda adı geçen ve imdb’leri 8’in üzerinde olan 3 nadide filmin download linklerini vermek sureti ile narenciye sevmememi bir pikapta birleştirelim. 127 Hours / King’s Speech / Black Swan

Reklamlar

Etiketler:, , , , , , , , , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: