Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Heykel Yapan Adam: Junior Fritz Jacquet

Başıma bir pistol dayasalar ve sorsalar hangi rulodan heykel yapacaksın cenk çavuş diye, rulokat rulosundan derim, ama junyör ceket fritz benimle hem fikir değil. Hem sanırım soyadı da ceket diye okunmuyordur, J ya da Je denilip kesiliyordur, çünkü fransızca’da yazdığının tümünü okursan ağzının içine elyaf döküp seni akşam ebesi yapıyorlar!

Evet ben necasetten taharet dönemlerimde çamaşır makinesinin üstünden elime ne denk gelirse, omo olur, ariel olur, helvetica olur hahaha olur mu hiç big babol! Ariel Arial benzeşmesine bir gönderme yaptım sen de diosun ki dio sadosan? Reklamlarla yıkanan beyin kas tutmaz diye bir atasözü var hem. Olsun.

Ever bu arkadaşın web sitesi o kadar sefil ki, link veremiyecem, ya da dur vereyim, elime mi yapışacak? Bir de bişi yapmanı isteyip “ya eline mi yapışacak” diyen tüm insanlara biz sözüm olacak, yapışmayacak tabi ki, ama üşeniyorum lan!

Evet sitesi bir fransız gibi. Maske, deco, sculpture illuminati, monumentales gibi kelimelerden bunları ne olduğunu anlayabiliriz aslında ama tabi bunlar link değil. O yüzden anlasak ne olur anlamasak ne olur?

Son anda aklıma gelen bir soru ile bu yazıya son verirken birazdan söyleyeceğim sucuklu tostu hayal ediyorum. Diyelim ki tourette sendromumuz var ve 3 kelimeden birini küfür ederek kullanıyoruz. Bu yazıda da oluyor mu? Turet bi abimiz yazıda da turet mi? Bunu bi düşünün.

Evet tuvalet kağıdından heykellerin linkini vererek aramızdan ayrılmışem.

Reklamlar

Etiketler:, , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: