Andrew Myers Bu Dünyaya Çivi Çakıyor!

Eğer tanrı kendi kaldıramayacağı ağırlıkta bir taş varedemezse, demek ki, herşeye kadir değildir” diye diretti Samuel, “ve eğer kendi kaldıramayacağı ağırlıkta bir taş varederse, bu sefer de onu kaldıramayacağı için herşeye kadir değildir” diye devam etti. “Söylemek istediğimi anlıyor musun?” “Her zaman iyi bir konuşmacı oldun Samuel” dedi Sofia “ama unuttuğun bir şey var. Kelimeler söylemek istediğimiz şeyler için birer araç ve her araç gibi onlar da manipüle edilip şarampole yuvarlanabilirler”. Söyledikleri ile bir an için de olsa Samuel’in aklının karışmasına sebep olmuştu Sofia. “Mesela şöyle düşün. Benim adım Sofia, karşında ise ayasofya, o zaman pertevniyal lisesine güzel sana yağını getirir misin?” Samuel iyiden iyiye şaşırmıştı, duyduklarına bir anlam veremiyordu. “Ne?” dedi, istemizce. “Zırt erenköy sevgili Samuel” diye yanıtladı Sofia ve köpek köpek gülmeye başladı.

Evet bu dünyaya çivi çakamayacağımızı bize düzinelerce kez söyleyen roman kahramanı Sofia Krunelli’yi tekrar hatırlayalım istedim. Aranızda Sofia Krunelli’yi google’lamak isteyen dahili ve harici bedrock’lar olacaktır, biliniz ki onlar modern stonage family’dir thahahahaha gibilerinden sadece kendimin anladığı bir espirikten sonra lafı artık Andrew’a getireyim.

Andrew alıyor çiviyi, çakıyor, tamam mı, sonra da o çivilerin başını boyuyor, oluyor mu sana sanat? Oluyor mu sana dışavurum? Oluyor. O zaman ben de bloglarıma koyarım abicim böylesi şeyler yapan adamı. Onu koymayıp Querizma’yı, Alex’i mi koyacaktım? Popülist miyim lan ben? Gevrek miyim ha? Al link meauzuna

Reklamlar

Etiketler:,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: