Assassins Creed Brotherhood v1.01 Update Repack – SKID ROW

Beklenen oyunun 1.01 update’inde olan sorunlar nedeniyle skid row’dan gelen bir repack. Nfo’ya baktım ne düzletmişler yazmıyor. Changelog.txt’e bakın diyor ama ben ona bakmakla uğraşamayacam. Ben onun yerine şu oyun görselindeki kuş maskeki adama bakmayı ve ders almayı tercih ediyorum.
Tabi bizim kültürümüzde de yeniçeri şapkaları olsun, nasreddin hocasan devasa kavuklar olsun, bir takım “olmasa daha iyi olurmuş be” moda öğeleri olmuş ama bu kuş maskesi nedir kardeşim? Nesin sen ibibik misin? O gaga ile dolaşamazsın her yere takılırsın zaten allahın lady gagası. Alın size 76mb boyutlarında bir update repacki.

Reklamlar

Etiketler:, , , , , ,

About cenkozmercan

I do the things that I like to do and if 1 is good, 10 is a whole lot better.

8 responses to “Assassins Creed Brotherhood v1.01 Update Repack – SKID ROW”

 1. dorteks says :

  Çıkmasaydı şaşardım zaten :)

  Adamlar en başta update çıkarmış sonra çıkarttıkları update de bir haltlar olmuş üstüne updatelerini düzeltip tekrardan re şeklinde update çıkartmışlar.

  İşkence olm :)

  • cenkozmercan says :

   nfo’da ubisoft’a bok atıyorlar, onlar bozdu diye falan…ama yine de scene gibisi yok abi. p2p gruplar son zamanlarda hep önce çıkardılar crack’leri ama ya bilmem kaçıncı levelda takıldı ya save etmedi ya bilmem ne. skidrow, reloaded, razor1911, fairlight falan release etmemişse yalandır o release.

   • dorteks says :

    Zaten Cenk sende gayet iyi bilirsinki Skidrow, Razor, Fairlight bunlar C-64 ve Amiga zamanından kalma cracker grupları. Reloaded bunlara göre bebe sayılır ama bunu desek PC’cilere kimse inanmaz ama öyle gerçekten. Disketi takardın abi o zaman klavyenin sağ tarafındaydı disket sürücü klavye ile bütünleşik oyun başlamadan önce bu heriflerin reklamları gelir yok F1’e basarsan ölümsüz olursun falan filandı. İyi günlerdi onlar valla bak.

    Şimdi bu durumun en mok tarafı şuydu be abi. Net falan yoktu o zaman. Bilmem kaçıncı levelde bir bakarsın aaa disket çalışmıyor. Ses geliyor gır gır gır. Ana bir bakarsın ekranın en üstünde kırmızı bir çerçeve içinde hata kodu yazıları yanıp söner. O zamanlar biraz mal olduğumuz için veya disketi kopyelettiğimiz bilgisayarcılar bizi yediği için oyun bozuk veya disket bozuk derlerdi. Eee abi baştan yaptırırsın sonra yine aynı yerde takılır. Şimdi şu zamanda anlıyoruzki kırarken problem yapmışlar gruplar.

    Şimdiki adamlar şanşlı be abi biz sürünürdük. Şimdikiler hata var düzelt ok durumundalar. Hemen yaması, yamasının yaması, yamasının yamasının ek yapaması, yamasının yamasının ek yamasının ek bilmem kaçıncısı :)

    • cenkozmercan says :

     o kırmızı kutu guru meditation error’dü, sık çıkardı. bir diğer kanser eden “read/write error” vardı aklımda kalan. gerçi bursaya bi sürü oyun gelmezdi, okurdum 64lerden, kıskanırdım. sonraları bi yer buldum sierra’nın eski adventure’larını getiren larry, police quest falan.

 2. brs says :

  oyunu her actıgımda başa donuyor neden kaldıgım yerden oynamıyor

 3. brs says :

  oyunu her actıgımda neden basa donuyor kaldıgım yerden devam etmıyor

 4. vyron.vass says :

  @brs save yapamıyorsun kardeşim büyük ihtimalle bu patch ile düzelir.
  Patch i indirdikten sonra olduysa ve eper orj. oynamıyorsan başka bir cr*ck dene

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: