Kimdir ?

Cenk Özmercan herşeyden önce utanmasını bilen bir insan evladıdır.

Etrafına bakar, insanların utanmayı unuttuğunu görür, hepsi adına utanır. Gri hayatta, siyah beyaz bir kardeşimizdir bu cenk. Trafik ve Türk Telekom konularında hassastır. Tiksinir.

Online FPS olayı ile, türlü diziler ile, bir takım müzikler ile, RPG oyunlar ile hoş5 vakit geçirir.

Ayrıca multimedia işler yapar bu. Kasap et keserken “şöyle kes, böyle kes” demez. Düz mantık gereği, kendisi bi iş yaparken, “şöyle yap, böyle yap” denirse kıllanır.

cozmercan@hotmail.com


38 responses to “Kimdir ?”

 1. dilhun says :

  televizyona bi sürü iş yaptığından, sen sevmesen de tv reklamlarının çok beğenildiğinden bi de siyah beyazlarda gezineceğim diye asla hem leziz hem yeşil hem de faydalı şeyleri yemediğinden bahsetmemişsin, olmamış…

 2. Dim says :

  This is an official COMPLAINT!

  Why do I read only strange letter combinations that don’t make any sense what so ever, no matter how hard I scramble them around?

  I came to visit this site due to the urge to obtain information on current TV-shows as well as movie-blockbusters which I am highly and deeply interested in. Besides it would be nice to understand anything written here… Well, I guess, that I have to keep guessing then.

  Take care DUDE!

  • cenkozmercan says :

   do I sense a german or what !

   I dont know how u managed to find this blog and I am guessing you are stalking me around herr sherer.however I am honoured by your existance :P

   I do my best to keep all the population in the information super highway, which we know as the interwebs, up to date about the series and movies because I know this is what the people need and want from me! Make no mistake sir no!

   On the other hand I chose this language, Turkish that is, just to lure you in, and prove that all these years we spent together you learnt some of it dammit! I see all my actions have been futile and becoming the sad panda I am, I hereby ask you : wuuuzzzzzuuuuup dduuuuudeeeee :D

   ps: your name is tim, not dim, I know its hard to remember time and again :P
   cya bradah

 3. Dim says :

  Oh, it speaks! And bythebytheway why the hell are you watching heroes? One of the dumbest series ever…

  Some kind of Spor gave me your URL in order for me to make way for my anger which slumbers deep inside of me having not picked up enough of that strange üüüüüüü language (you don’t even have äääääääääs and öööööööööös now, do you?).

  Anyway, in case you write something other than jibberish on this page, kindly inform me, so that I can participate in your – I am sure they are – ingenious mindejaculations.

  So long and thanks for all the fish.
  DimSum42

  • cenkozmercan says :

   well, u can subscribe to it if u wanna recieve an email when I post sumthing however majority will be in Turkish as u can image, however I created a “category” on the right as english so u can check english stuff faster in the future tense ! heroes I dont like much but I started it and I usually watch em when I’m falling a sleep

   not only I has ö, I has ü ğ ş ç and ¾ ! not to mention » and ….
   so no more fish for u! mr 42.

 4. Dim says :

  http://www.mrdoob.com/

  something you might like . . .

  Greetings earthling

  Zim

  • cenkozmercan says :

   some nice stuff indeed,
   many ppl are waiting for what html5 has to offer and also many of them expecting it to bury flash,
   it did bury somethings indeed : my pc. the stuff that run on fullscreen in those html5 examples made my pc run at 2 fps…..

   however u are not really interested in that debate are u now tim? :P
   thnx for sharing the interwebs – I’m posting this now
   und take care dude

 5. Gokhan Atalay says :

  Cenk selamlar,

  Uygar’dan aldım sitenin ismini…Valla ne desem boş be abi. İnanılmaz güzel ve yaratıcı olmuş…Selamlarımı iletiyorum…aynı kulturu paylasmamizdan olda gerek ki yazıları okurken icimden bir sesin konustugunu hissettim. Guldum, gulumsedim ve onayladım…Bundan sonra takipcinim. Bu edebi yetenegi baskalari da duymali. Kendine iyi bak…

  • cenkozmercan says :

   Vay ilkokul gökhan atalay dimi? işte sitemizin facebooklara tek rakip site olduğunun tescili gibi bir hareket daha :D allah razı olsun diyorum :)

 6. aa says :

  deneme

 7. Kaan says :

  bu sen mısıin?yoksa leman kahramanı mı?

 8. Mehmet says :

  Arkadaşlar Size Oyun Hakkında biligiler belki çoğunuz biliyordur.

  Metin2 Türk yapımı Değil Z8Games Yapımpcıları yapmış isterseniz Sayfasına gidin
  Dünyanın En iyi Oyun Yapımcılarından Biri Olan CryTek TÜRK YAPIMI.
  ____________________________________________________________
  Theme: Twenty Ten WordPress.com’dan blog alın.

 9. Levent Kaydı says :

  cozmercan kim midir? O zamanlar daha e mail diye birşey yoktu olum. :)

  Gitar çalarken tel kopsada fark etmeden devam eden adamdır. :)

 10. cenkozmercan says :

  yok onu amerika’da bıraktım bi arkadaşa, şimdi bi jackson var.

 11. Şule Kaçmaz says :

  çok çok başarılı bir site, tebrikler… takipteyiz.

  • cenkozmercan says :

   bunu buraya paste etmişsin, iyi güzel ben çok aşırı birşey olmadığı zaman hiçbir yorumu silmiyorum ama linkteki video bence komik onu da belirteyim :)

   Bu tarz şeyler ilgini çekiyorsa zeitgeist belgesellerini seyretmeni tavisye ederim.

 12. dost says :

  Gelenler daha iyi zeitgeist doğruyu aktarıyorum derken aslında amaca hizmet ediyor. Sil bunları boşver

  • cenkozmercan says :

   zeitgeist’lerde (tartışılır da olsa) nedensellik var. Olayları sebep sonuç ilişkisi içerisinde irdeliyor. Yukarıdaki video’da bunu göremiyoruz. Zeitgeist’in aslında amaca hizmet etmesi olayı ise sonsuz bir kısır döngüye sebep oluyor ki o da olabilir aslında.

 13. dost says :

  Sonuç olarak yahudi siyonistlerin Osmanlının çöküşünden beri para döngüsü, medya, politika, ekonomi dallarını ve daha birçoğunu elinde tutuğu gerçeğinden yola çıkarak hayatımızın onların yönlendirilmesi doğrultusunda şekillenmesi olayı konusunda ne dersin bunu merak ettiğim için videoyu koydum. Videodakiler ve hemen her yabancı klip ve filme yerleştirilen siyonsit simgeler (piramit, göz, davudun yıldızı, damalı yüzey..) ve medya maymunlarının el kol hareketleri bizim onlardan korkmamız ve her yere dağıldıklarını düşünmemiz dolayısıyla paranoyak olmamız için yapılıyor. Korkunun ne demek olduğunu osmanlıdan öğrendiler şimdi suni sebeplerle bize uygulamaya çalışıyorlar ne derece etkili olur? (Osmanlıcı sanma kökten Türkçü diyelim mu adasını araştırıyorum)

  • cenkozmercan says :

   Osmanlıdan çok önceden beri adamların işi gücü bu zaten hodja :) Osmanlıda onları kabul edip aldı Avrupa’dan ihraç edildikleri zaman, müslüman bir ülke olarak türkiye ile yakın olma sebepleri bu zaten (diğer müslüman ülkelere oranla)

 14. dost says :

  Hodja sağol aynı görüşteyiz. Ah osmanlı ne olurdu Türk kökeni 2. plana atmasaydın. Hem Türklük ön planda olup hem müslümanlık yayılamıyormuydu? Bütün Dünya bizi arap sanıyor. İçmizdeki ajanları çöküş döneminde el yazması kitabeleri ilim projelerini çaldılar. Buharlı motorun osmanlı icadı olduğuna dair projeler görmüştüm..

 15. @dministr@tor - @dmin says :

  Today And Don’t Fill Like You Win Anything.

 16. Razor1911 says :

  Ben Razor 1991!,

  Ve Ben Senin Blog’unu Hack’leyeceğim

 17. Anonim says :

  cenk sen bu dünyanın insanı değilsin olum

 18. cuneyt says :

  Anonim mi ? Bende bu işin adamı değilim galiba

 19. Razor2012 says :

  Cenk Özmercan Ben, Kendim Programlama dili kodu yaptım 1GB Boyutu var, Dünyanın en kaliteli Oyun motoru yaptım hepsi kendi yapıtım ve sistem gereksinimi sadece 2GB Ram istiyor nedeni Çarpraz Kodlama şekli buldum sana adresi vereyim source code’larını al:

  http://www.theultimatesrc.com.en

 20. Razor2012 says :

  KAPAK! Resmi güzel olmuşta çocuk doğmadan 1ay kala Alpha vesion’unu çıkarmamışsın Embriyoken preAlpha versiyonunu çıkarmamışsın :DDDD

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: